Doručovacia doba 🕒 Objednávka nad 63€ = poštovné zadarmo

Objednávka nad 63€ = poštovné zadarmo

1-2 pracovné dni - Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko.

2-3 pracovné dni - Germany, Austria, Bulgaria, France, Romania, Slovenia.

3-4 pracovné dni - Italy, Croatia, Spain, Belgium, Luxembourg, Netherlands, Denmark, Lithuania, Portugal, Latvia, Sweden, Finland, Ireland, Estonia. 

United Kingdom - do 14 dní. 

Od zadania objednávky.

Až sa Vaša krajina nenachádza v zozname, neznamená to, že sa do danej krajiny nedoručuje. Dodacia doba však môže trvať v takom prípade dlhšie. 

V najrušnejšom čase (september - december) alebo pokiaľ je mimoriadne veľký dopyt, môže odoslanie objednávky trvať až 4 pracovné dni.

Upozornenie!
Pri preberaní zásielky, prosím, venujte mimoriadnu pozornosť pri kontrole vonkajšku balenia. Najmä stavu ochrannej pásky a všetkým, aj drobným porušením a trhlinám, obzvlášť potom prierazom kartónu a deformáciám rohu balíka. Tieto príznaky môžu znamenať neopatrné zaobchádzanie s balíkom počas prepravy a tým aj možný vznik škody na tovare vo vnútri balenia. Ak pri kontrole narazíte na akýkoľvek spomínaný či podobný ukazovateľ toho, že došlo k neoprávnenému vniknutiu do zásielky, či možnému poškodeniu počas prepravy, oznámte túto skutočnosť pred potvrdením prepravného listu vodičovi. Trvajte na spísanie reklamačného protokolu. Obzvlášť až ste si objednali niečo krehké.