Ročné energie

Divoké hviezdy v roku 2022

 

Divoké hviezdy, predstavujú nepriaznivé energie, ktoré sa každý rok usídlia v inej svetovej strane.  Počas roku sa nachádzajú v každej budove v rovnakom sektore. Ak sú aktivované, môžu spôsobiť vážne problémy obyvateľom. V týchto sektoroch sa odporúča udržiavať ticho. Vyhnite  rekonštrukciám, vŕtaniu, púšťaniu hlasnej hudby, búchaniu dvermi ale aj prácam v exteriéry, ktoré narúšajú terén.

 Ak potrebujete rekonštruovať alebo vyriešiť akútnu situáciu, nemali by ste aspoň s touto činnosťou začínať v nepriaznivom sektore.

 

 

„Tri nešťastia“ sa v roku 2022 nachádzajú na na severe - 322,5° - 37,5 °

 Ak sú aktivované rušnou činnosťou, prinášajú tri druhy nešťastia – hádky, choroby a finančné straty. Pokiaľ v tejto oblasti potrebujete stavať, renovovať, či vykonávať veľké zásahy – treba tieto „tri nešťastia“ vyliečiť kovom ( 6 rúrková kovová zvonkohra, 6 mincí). K týmto energiám by ste nemali sedieť chrbtom, môžete k nim sedieť tvárou, ak je to váš pozitívny smer.

 

„Sui Po“– sa nachádza priamo oproti Tai sui a sídli na juhozápade - 232,5 ​​° - 247,5 °  Platia pre neho rovnaké pravidlá ako pri troch nešťastiach. Tento rok vlastne úraduje spolu s nimi. Ak je aktivovaný, prináša hlavne zdravotné problémy. Preto zdôrazňujem – v prípade renovácií a stavebných prácach – ošetrite juh kovom s počtom 6 kusov.

 

„Tai sui“ sídli tento rok 2022 na severovýchode - 52,5° - 67,5°

Tiež by sme ho nemali vyrušovať. V tomto roku tu nerenovujte ani nebúchajte, ak tu máte dvere, zabezpečte aby sa zatvárali ticho. Ak máte v tomto smere záhradu alebo príjazdovú cestu, vyhnite sa v tomto sektore akémukoľvek narušeniu terénu, výkopovým a stavebným prácam. Narušenie jeho pokoja môže priniesť katastrofu, choroby, súdy a stratu majetku. Nikdy neseďte k nemu tvárou, je oveľa priaznivejšie mať ho za chrbtom, kde môže pôsobiť ako ochranca. 

Žltá pätica sídli v centre -  Najsilnejší dopad bude mať na tých, ktorí tu majú dôležitú miestnosť. Ošetrenia na tento rok, nájdete pri lietajúcich hviezdach.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Zdieľanie